Gabinet stomatologiczny Famidental w Oławie – o nas

 

Famidental to mieszcząca się w Oławie przychodnia stomatologiczna dla całej rodziny. Nasze usługi kierujemy do Pacjentów w każdym wieku.

Proponujemy:

  • leczenie zachowawcze,
  • leczenie kanałowe pod mikroskopem,
  • implanty,
  • leczenie ortodontyczne (aparaty ortodontyczne dla dzieci i dorosłych),
  • leczenie protetyczne,
  • leczenie uzębienia u dzieci,
  • leczenie chirurgiczne.

Oferujemy także zabiegi stomatologii estetycznej – m.in. wybielanie zębów za pomocą innowacyjnej technologii BEYOND®. Wykonujemy chirurgiczne usuwanie ósemek, w naszym gabinecie można również dokonać badań z zakresu rentgenodiagnostyki, która obejmuje tomografię komputerową czy zdjęcie panoramiczne zębów.

 

Stomatologia rodzinna w nowoczesnym wydaniu – Famidental

Wszystkie badania diagnostyczne oraz zabiegi wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych, specjalistycznych sprzętów. W trakcie leczenia kanałowego nasi lekarze wykorzystują mikroskopy stomatologiczne, które podnoszą precyzję, a co za tym idzie także skuteczność zabiegu. Zespół Famidental składa się z mających za sobą wiele lat doświadczenia w dziedzinie stomatologii specjalistów. Ponadto każdy pracujący w naszej przychodni dentysta posiada nie tylko fachową wiedzę, ale także odpowiednie podejście do Pacjentów, co jest szczególnie przydatne w przypadku osób odczuwających strach przed wizytą u dentysty.

Możemy pomóc Ci zadbać nie tylko o estetykę, ale także zdrowie zębów. Naszym Pacjentom udzielamy również precyzyjnych wskazówek co do prawidłowego, samodzielnego dbania o uzębienie i zapobiegania chorobom w obrębie jamy ustnej.

Gabinet stomatologiczny Famidental to też miejsce dla całej rodziny – zapraszamy dzieci, dorosłych i osoby starsze. Każdemu jesteśmy w stanie zapewnić należytą opiekę